Obsah fóra » Otázky a dotazy » Centralní kancelář - CK

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: zapomenutá peněženka
PříspěvekNapsal: pát 16. kvě 2014 11:45:47

Už jsem sem psala,jak jsem zapoměla peněženku v Tescu v Českým Krumlově,tak jen jak jsem po dvou měsících dopadla? Peněženku našli,nakoukl do ní ředitel,vedoucí a též další prodavačky.Odnesli jí do kanceláře,ale zřejmě neuzamkli.Což je velice záhadný,nechat tam jen tak něco povalovat,přeci za to měli zodpovědnost!!Nevyřešilo se vůbec nic,a náké odškodnění či omluva,asi není v jejich rámci slušnosti.Ani se nedivím,že tam museli,před lety vyhodit celou jednu směnu.Kradou tam asi navzájem všichni.

Ohlásit tento příspěvek  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: zapomenutá peněženka
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 19:39:53

Jitka píše:
Už jsem sem psala,jak jsem zapoměla peněženku v Tescu v Českým Krumlově,tak jen jak jsem po dvou měsících dopadla? Peněženku našli,nakoukl do ní ředitel,vedoucí a též další prodavačky.Odnesli jí do kanceláře,ale zřejmě neuzamkli.Což je velice záhadný,nechat tam jen tak něco povalovat,přeci za to měli zodpovědnost!!Nevyřešilo se vůbec nic,a náké odškodnění či omluva,asi není v jejich rámci slušnosti.Ani se nedivím,že tam museli,před lety vyhodit celou jednu směnu.Kradou tam asi navzájem všichni.

Po více jak dvou měsících jsem zjistila,že peněženku odcizila pani která v kanceláři pracovala,byla sice propuštěná,já nedostala nic a na policii,tam se nezjistilo taky nic.Nikdo nic neví.Tak tomu moc nerozumím,vše se smetlo pod stůl,tak ještě doufám,že alespoň zjistím,jak se ta pani jmenovala a kde bydlí.

Ohlásit tento příspěvek  
Odpovědět s citací