AKTUALITY

Milan Matušík: Chci, aby naše společnost fungovala dobře a zaměstnanci byli vždy na prvním místě!

Proč jsem se rozhodl kandidovat do dozorčí rady? Po celou dobu, co pracuji v Tescu, chráníme naše zaměstnance prostřednictvím odborových organizací, vyjednáváme pro všechny naše kolegyně a kolegy (nejen členy odborů) ty nejlepší pracovní a mzdové podmínky a benefity, které jsou možné. Pozice člena dozorčí rady sice není taková, že by mohla něco změnit, jde o kontrolní pozici zástupce zaměstnanců stanovenou zákonem, ale v rámci svého zapojení v odborech a účasti na vyjednávání by propojení s nejužším vedením společnosti a včasné informace přispěly k dalšímu zefektivnění mé práce ve prospěch našich zaměstnanců, tedy Vás všech.